Skenery čiarových kódov

 

Pokladnice rodiny Elcom štandardne umožňujú pripojenie skenera (snímača) čiarových kódov. V prípade, že ste sa rozhodli pre používanie skenerov čiarových kódov, poradíme Vám ako si vybrať. Všetky typy skenerov Elcom, Metrologic a BIRCH je možné dodať aj s rozhraním pre pripojenie ku klávesnicovému vstupu počítača.

 

 

Elcom KL-1000

Laserový skener Elcom KL-1000 je vysoko kvalitný laserový snímač čiarových kódov, užívateľsky veľmi pohodlný a má dlhú životnosť. Pomáha užívateľovi znížiť množstvo chýb pri zadávaní dát a zvyšuje produktivitu v každodennej prevádzke. Vďaka ľahkej konštrukcii je vhodný pre celodenné používanie.

 

 

 

 

Elcom KC-1200

Elcom KC-1200 je lineárny skener čiarových kódov. Predstavuje ideálnu rovnováhu medzi výkonom, odolnosťou, ergonómiou a nákladmi. Podporuje širokú škálu aplikácií pre maloobchod, výrobu, skladovanie a distribúciu. Ak potrebujete kvalitné zariadenie za výbornú cenu, tak skener Elcom KC-1200 je vhodnou voľbou.

 

 

 

 

MS-5145 Eclipse

Ručný skener bez stojana so skenovaním po stlačení tlačidla (trigger). Spôsob snímania je LED 650 nm ± 5 nm, rýchlosť snímania je 72 riadkov/s, snímacia vzdialenosť 140 mm a minimálna šírka lúča je 0,102 mm. Rozhranie RS-232.

 

MS-9520 Voyager

Ručný jednolúčový laserový skener s automatickým skenovaním čiarových kódov, v ponuke aj stojanový variant. Spôsob snímania je LED 650 nm ± 10 nm, rýchlosť skenovania je 72 riadkov/s, snímacia vzdialenosť 203 mm a minimálna šírka lúča je 0,132 mm.

 

 

 

MS-9540 Voyager CG

Ručný laserový skener čiarových kódov s automatickým beztlačitkovým skenovaním v stojane. Spôsob snímania je LED 650 nm ± 10 nm, rýchlosť skenovania je 72 riadkov/s, , snímacia vzdialenosť 203 mm a minimálna šírka lúča je 0,132 mm.

 

 

 

 

MS-9535 BT

Bezdrôtový skener čiarových kódov umožňujúci voľnosť pohybu s využitím technológie Bleutooth s automatickou aktiváciou laseru, zvládne až 14 000 nasnímaní na jedno nabitie, má dosah v okruhu do 10 m od stojana. Spôsob snímania je LED 650 nm ± 10 nm, rýchlosť snímania je 72 riadkov/s, snímacia vzdialenosť 203 mm a minimálna šírka lúča je 0,127 mm.

 

MS-1690 Focus - NOVINKA

Predstavuje výkonný ručný skener navrhnutý pre maloobchod a priemysel. Umožňuje všesmerové snímanie všetkých dostupných čiarových kódov vrátane 1D a 2D kódov, RSS, PDF417, microPDF,EAN/UCC, MatrixCode a Postal Code. Využíva CMOS senzor s výkonným procesorom, ktorý umožňuje spolu so špeciálne vyvinutým softvérom dekóderu rýchlé zosnímanie aj kvalitatívne zlých kódov. Veľkou výhodou je tzv. First Flash, pomocou ktorého sa údaje zosnímaním LED diody okamžite prenášajú stlačením tlačidla. Hĺbka snímanie je až do 330 mm s odpovedajúcou hustotou kódu. Spôsob snímania je LED 645 nm + 7,5 nm a minimálna šírka lúča je 0,101 mm (4,0 mil.).

 

 

 

MS-3780 Fusion - NOVINKA

Skener čiarových kódov s vynikajúcim snímačom a tlačidlom pre rýchlu zmenu snímacieho režimu. Fusion vie pracovať v režime viacsmerového aj jednosmerového snímania vrátane možnosti snímania pri rôznom otočení skenera alebo jeho sklonu. Pre zaistenie minimálneho odberu elektrickej energie je v ňom zabudovaný infračervený senzor, ktorý automaticky obnoví funkciu skenera po prechode na úsporný režim. Spôsob snímania je LED 650 nm, rýchlosť viacsmerového snímania je 1333 riadkov za sekundu (20 snímacích liniek) alebo u jednolúčového snímania 67 riadkov za sekundu, minimálna šírka lúča je 0,127 mm.

 

 

Pre nenáročné prevádzky sú určené cenovo výhodné CCD skenery čiarového kódu BIRCH. Tieto skenery sú taktiež pripojiteľné ku všetkým modelom registračných pokladníc Euro a POS-4000.

CD-108e - CCD skener - RS232 / klávesnicové rozhranie

Veľmi obľúbený ručný CCD skener charakterizovaný nízkou spotrebou energie, čím je vhodný na pripojenie k pokladniciam pracujúcim na batériu alebo k notebookom. Tento skener s ergonomickým dizajnom spoľahlivo číta všetky bežne používané čiarové kódy a práca s ním vrátane konfiguračného nastavenia je pre každého užívateľa jednoduchou záležitosťou. Jeho rýchlosť snímania je 100 snímkov za sekundu a spôsob snímania CCD.

 

BD 388

Jednolúčový ručný CCD snímač čiarových kódov v ergonomickom, modernom a užívateľsky atraktívnom prevedení. Vyznačuje sa veľmi dobrými čítacími a dekódovacími vlastnosťami: rýchlosť snímania 200 až 300 snímok za sekundu, snímacia vzdialenosť 200 mm, rozhranie RS-232 alebo PS2, možnosť dokúpenia stojana.

 

BS 770 A

Profesionálne prevedenie s vysokým komfortom pre snímanie čiarových kódov v podobe laserového pultového skenera BS 770 A. Jeho malé rozmery a ergonomický tvar ho predurčujú na použitie vo viacerých typov pultov. Svojou rýchlosťou snímania zvládne až 2400 snímkov za sekundu, má šírku snímania 80 mm a laserový spôsob snímania (7 smerov, 24 svetiel).

 

BS 750

Menší brat skenera BS 770. Praktický, nenáročný a cenovo výhodný viacsmerový skener s veľmi dobrými parametrami: rýchlosť snímania 1200 snímkov za sekundu, spôsob snímania laser (7 smerov, 12 svetiel).

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com